حل بزرگترین چالش معلم های زبان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : حل بزرگترین چالش معلم های زبان بزرگترین چالش برای هر معلمی جمع کردن حواس دانش آموزان است. به... با عنوان : حل بزرگترین چالش معلم های زبان بخوانید :

حل بزرگترین چالش معلم های زبان

بزرگترین چالش برای هر معلمی جمع کردن حواس دانش آموزان است. به عنوان یک معلم زبان، برای اینکه این چالش را از سر راه تدریس زبان بردارید می توانید از ایده های نوآورانه ای برای آموزش زبان استفاده کنید تا سبب جذابیت این درس برای دانش آموزان شوید. 

در ادامه راهکارهای خلاقانه ای برای افزایش جذابیت زبان در بین شاگردان شما ارائه خواهد شد:

 

آموزش خلاقانه

از ابزارهایی برای برانگیختن خلاقیت دانش آموزان استفاده کنید. شامل بازی های شاد یا تمرین های ذهنی که ذهن نوجوانان را تحریک و جذب می کند.خلاقیت را در مورد موضوعات مختلف قرار دهید مثلا موضوعات ریاضی، علوم و یا تاریخ

 

ابزارهای دیداری و شنیداری


در تدریس خصوصی زبان و یا کلاس زبان، استفاده از عکس و فیلم و اینفوگرافیک را از دست ندهید. این ابزارها به آن ها در تصویر سازی و رشد قدرت تخیل کمک می کند. این ابزارها نه تنها به آن ها در بهبود بعد شنیداری بلکه در درک مفاهیم نیز موثر هستند.

طوفان مغزی

طوفان مغزی

می دانید در اجرای یک روند طوفان مغزی یا فکری در کلاس زبان کمک به رشد خلاقیت دانش آموزان می شود؟
تمرکز چند ذهن بر روی یک موضوع منجر به رسیدن به ایده های جالبی خواهد شد و این به رشد خلاقیت و ایده پردازی افراد کمک خواهد کرد. این خود باعث می شود که یک بستر خوبی برای بیان نظرات بدون ترس و نگرانی برای دانش آموزان را به همراه دارد. 

 

برگزاری کلاس در محیط خارج از کلاس

برگزار کردن کلاس زبان در خارج محیط کلاس برای دانش آموزان و یادگیری آن ها مفید است و سبب ماندگاری مطالب یاد گرفته شده در ذهن آن ها می شود. گاهی خوب است که در فضای دیگر آموزش انجام شود.

 

محیط کلاس مهیج


مثلا محیط  یک کلاس زبان جذاب و سرگرم کننده کمک می کند تا ذهن دانش آموزان را برای یادگیری بهتر جذب کند. این محیط جذاب سبب کشف چیزهای جدید و یادگیری در موارد مختلف می شود.

 

عاشق کاری که انجام می دهید باشید

این سوال را از خود بپرسید که آیا از کاری که انجام می دهید، آیا این تدریس خصوصی زبان را که برای شغل خود انتخاب کردید آیا زاان لذت می برید؟ وقتی شما برای انجام یک کاری استرس نداشته باشید شما خلاق تر و الهام بخش تر خواهید بود. عاشق کار خود باشید و با آرامش به ایده های جدیدی فکر کنید.

 

درس ها را مثل یک داستان تعریف کنید

برای لحظاتی چشمانتان را ببندید...

تصور کنید که در حال تماشا کردن یک فیلم هستید.

چقدر لذت بخش است که یک داستان را به این صورت تماشا کنید. 

از همین روش استفاده کنید برای تدریس درس ها. هر درس را در قالب یک داستان تعریف کنید این برای دانش آموزان خیلی جذاب است.

تدریس خصوصی,تدریس خصوصی زبان,کلاس زبان,...
نویسنده : پشتیبان استاد سلام بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 12 شهريور 1397 ساعت: 11:53

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :