دروس پر طرفدار استادسلام

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دروس پر طرفدار استادسلام

دروس پر طرفدار استادسلام

 

همان همیشگی، بهترین واژه ایی است که می توان به دروس پر طرفدار استادسلام اطلاق کرد. طبق عادت ما ایرانی ها دروس زبان های خارجی به خصوص زبان انگلیسی در رده اول و آیلتس در رده دوم و پس از آن ریاضی قرار دارد اما نکته جالب این آمار وجود یک غریبه است آن هم خلاقیت کودکان!
باز هم زبان انگلیسی و کلاس زبان انگلیسی در رده اول انتخاب دانش آموزان برای یادگیری است طبق آمار استادسلام حدود 180 هزار بازید از اول امسال تا الان از پروفایل معلم ها و اموزشگاه هایی که زبان انگلیسی آموزش می دهند شده است. زبان انگلیسی و کلاس زبان انگلیسی انتخاب همیشگی دانش آموزان و والدین آنهاست، شاید به خاطر تبلیغات و گسترش این زبان در کشور. محبوب بودن زبان انگلیسی و کلاس زبان انگلیسی از تعداد مجلات استادسلام هم به چشم می خورد به طوری که تعدادی از مجلات درباره زبان انگلیسی و مسائل مربوط به آن است.

 

کلاس زبان انگلیسی


یکی دیگر از دلایل محبوب بودن زبان انگلیسی و کلاس زبان  در کشور ما این است که مردم به دنبال موفقیت در آزمون های معروف زبان انگلیسی از جمله تافل و آیلتس هستند. در رده دوم دروس پر طرفدار آیلتس دیده می شود. آیلتس آزمونی که قبولی در آن می تواند پنجره ایی باشد به سوی دنیای جدید و راهگشای بسیاری از فرصت های زندگی ، از گرفتن اقامت و تحصیل در 135  کشور تا بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی - از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا - پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. و می توان گفت دلیلی هم برای بازدیدی بالغ بر 90 هزار از معلمین و آموزشگاه هایی که آیلتس تدریس می کنند شده است، اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون های مهم زبان انگلیسی هستید حتما مطلب های تافل و آیلتس را مطالعه کنید.

چگونه در امتحان تافل موفق شویم؟

چگونه در امتحان آیلتس موفق شویم؟


در رده سوم این رتبه بندی یک غریبه وجود دارد، از آن جهت غریبه که شاید تا به حال حتی اسم این کلمه را به عنوان دوره آموزشی یا رشته درسی نشنیده بودیم.
همواره تربیت کودکان اهمیت زیادی در خانواده ایرانی داشته است به طوری که پدر و مادر های ایرانی از هیچ کاری برای تربیت درست و موثر کودکان خود دریغ نمی کنند. به جرات می توان گفت که همین تربیت ها آینده کودکان را شکل می دهد حالا در استادسلام با بهره گیری از اساتید مجرب و آموزشگاه های حرفه ایی توانسته ایم دوره خلاقیت کودکان را در سایت راه اندازی کنیم و با اتکا بر همین ابزار ها توانستیم بازدید بیش از 20 هزار بر معلمین و آموزشگاه هایی که با خلاقیت کودکان ارتباط دارند را داشته باشیم. این را هم نباید فراموش کرد که در آموزشگاه ها از آخرین متدهای آموزشی از جمله مونتسوری استفاده می شود . برای بیشتر آشنا شدن با روش مونتسوری به لینک زیر را مشاهده کنید.

 

خلاقیت کودکان

 

معرفی یکی از بهترین روش های خلاقیت کودکان


اگر کودک بین 3 تا 6 سال دارید و نگران تربیت و کشف استعداد های عزیزان خود هستید در کلاس های خلاقیت تخصصی کودکان ثبت نام کنید.
در رده بعدی کلاس های آمادگی آزمون MSRT یا MCHE  وجود دارد. این آزمون که این آزمون ویژه دانشجویان دکتری و همچنین ویژه دانشجویان پسر مقطع لیسانس می‌باشد که جهت خروج از کشور و برای ادامه تحصیل می‌بایست نمره مورد نظر را از آزمون دریافت نمایند. نکته جالب توجه اینجاست که حدود 20 هزار نفر  از این رشته از ابتدای امسال بازدید کرده اند و این آمار خود نشان دهنده این است که خیلی از دانشجویان در فکر مهاجرت می باشند، برای اینکه درباره کشور های مهاجر پذیر بیشتر بدانید مطلب زیر را از دست ندهید.

مهاجرت

 

استادسلام مرجع تخصصی تدریس خصوصی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی خلاقیت کودکان، تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی تافل، تدریس خصوصی آمادگی آزمون MSRT

تدریس خصوصی,تدریس خصوصی زبان انگلیسی,کلاس زبان انگلیسی,تدریس خصوصی خلاقیت,...
نویسنده : پشتیبان استاد سلام بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 30 مهر 1397 ساعت: 22:04

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت